Å tudirati Mlade zdravnike

Zadnje dni študiram kot nor ampak to ni tako zanimivo, nočete vedeti.

Poleg učenja še gledam veliko prijetno ukradenih Mladih zdravnikov (Scrubs), ki bi jih ne bil ukradel, če bi naša televizija nanizanko lepo predvajala, sami so si krivi, da ne gledamo njihovih reklam. Šesta sezona je odlična in je morebiti celo moja najljubša. Vsebuje prečudovit zgodbeni lok, ki se razteza čez vse epizode. Na splošno se opazi, da so v vsaki naslednji sezoni epizode bolj medsebojno povezane.

Zanimivo je opaziti kako so vsi mislili, da bo to zadnja sezona, saj je vse skupaj posuto z obujanjem spominov na zadnjih šest let skupnega življenja. Vsi pa vemo, da se v nanizankah to pač ne dogaja, če se le-te ne bližajo koncu. Veseli me, da bo še ena sezona.

Ampak zakaj je bilo potrebno stvar končati na tako bednem mestu? Lakotim po sedmi sezoni pa je še niti snemati niso začeli!