Živi!
V nedeljo sem po dolgem Äasu, sploh veÄ ne vem kako dolgem, konÄno uspel popraviti svoje raÄunalo in blogal bi o tem prej, a sem in len in zaposlen, kar pa je za bloge najhujša kombinacija, saj kanijo malÄek trpeti.
Po raÄunalnikovi smrti sem se odloÄil, da je problem v matiÄni plošÄi in zaÄel se je lov na tako, ki bi podpirala vso ostalo antiÄno opremo, ki prebiva v tisti škatli. Noro je, ampak praktiÄno ni trgovine, ki bi imela na zalogi kako matiÄno z AGP in IDE porti.
Smešno, a resniÄno! Menda priÄakujejo, da bom z matiÄno vkup zamenjal vse od procesorja do rama in še diskov. Preklet steklen kapitalizem in Moorov zakon elektronike sta ušla preko vseh razumnih meja, vsaj za nas nebogate osebke. ÄŒe se na mojem raÄunalu še kdaj kaj polomi, mi ne preostane drugega, kot da ga zavržen kot razbit krožnik, ki ga nihÄe veÄ noÄe pogledati.
Sedaj pa pika na i. Nekako mi je pri sestavljanju uspelo napajalnik vstaviti obrnjen na glavo in sedaj je 12cm ventilator obrnjen v steno namesto, da bi imel prostor dihati. Kako? Ne vem.