ÄŒaj

Ta blog bi moral biti narejen že prejšnjo noč, a mi je nekako uspelo zaspati med gledanjem Sherlocka Holmesa še predenj je zavrela voda za čaj. Nenavadno ...

Včeraj je bil z mano posnet intervju in kljub temu, da sem take stvari počel prvič, sem se nenavadno zabaval. Amaterskost početja je bila očitna v popolni nepripravljenosti obeh udeležencev in da mi nekako ni bilo dovoljeno spustiti se v dolge razvlečene odgovore. Mogoče pa mi beseda le ni tekla tako dobro, kot sem mislil. Moral bom delati na svoji govorni elokvenci.

Zdaj pa še, čisto iz osebne muhe, panoramska fotografija moje najljubše čajnice, ki me futra s čajem skoraj vsak dan.