ÄŒasovov
Tole je bila zelo dolga novica, vendar pa ker je FireFox izredno neumen in je popacal session je stran izjavila, da nisem administrator in pojedla celoten tekst. ÄŒe se vam bere, ga imate v anglešÄini ... kdorkoli pa izdeluje FF naj se gre impalat (kdor ne ve kaj to pomeni naj si na wikipedii pogleda kaj je Vlad Tepes delal s svojimi jetniki)