Busy busy busy

Že od nedelje vročično ustvarjam seminarsko nalogo za računalništvo, ki mi pripomore 20% k oceni na maturi. Rok za oddajo je čez nekaj dni, kar je verjetno razlog za tako zazveto delo ... oz. sploh delo. Trenutno naloga premore 20 strani in se bo verjetno še za nekaj strani zredila. Potem pa seveda pridejo obvezna branja in popravki, kot z vsakim pisanjem v bistvu.

Kot ste, ali niste, opazili, novega stripa ni bilo že od januarja, kar je skoraj tri mesece in seveda se zavedam, da za take neumnosti pravzaprav ni opravičila. Ampak mi je res žal, resno, da mi je. Žalostna resnica za tem nedolžnim prestopkom je povečana količina truda za šolo, ker si nikakor ne morem privošÄiti, da ne bi bil spušÄen na maturo. Letos je potrebno s šolo opraviti lepo, kot se zagre in zaključiti to poglavje v življenju. Poleg tega imam še službo, ki jo opravljam vsak dan po pouku in očitno je, da to ne pusti veliko časa za delo na stripu. Obljubim, da bom naredil vse v svoji moči, da bo na strani nov strip do konca meseca.