Busy busy busy
Že od nedelje vroÄiÄno ustvarjam seminarsko nalogo za raÄunalništvo, ki mi pripomore 20% k oceni na maturi. Rok za oddajo je Äez nekaj dni, kar je verjetno razlog za tako zazveto delo ... oz. sploh delo. Trenutno naloga premore 20 strani in se bo verjetno še za nekaj strani zredila. Potem pa seveda pridejo obvezna branja in popravki, kot z vsakim pisanjem v bistvu.
Kot ste, ali niste, opazili, novega stripa ni bilo že od januarja, kar je skoraj tri mesece in seveda se zavedam, da za take neumnosti pravzaprav ni opraviÄila. Ampak mi je res žal, resno, da mi je. Žalostna resnica za tem nedolžnim prestopkom je poveÄana koliÄina truda za šolo, ker si nikakor ne morem privošÄiti, da ne bi bil spušÄen na maturo. Letos je potrebno s šolo opraviti lepo, kot se zagre in zakljuÄiti to poglavje v življenju. Poleg tega imam še službo, ki jo opravljam vsak dan po pouku in oÄitno je, da to ne pusti veliko Äasa za delo na stripu. Obljubim, da bom naredil vse v svoji moÄi, da bo na strani nov strip do konca meseca.