In smo opravili

No včeraj je bil zadnji dan mature zatorej zadnji dan, ko se je bilo treba vsaj približno obremenjevati s čimerkoli povezanim s srednjo šolo. Prav, še vedno je treba čakati na rezultate, ampak to me sploh ne skrbi, ker za vstop na izbrani faks potrebujem samo, da zdelam, čreva pa mi pravijo, da bom dobil veliko več kot to, bomo videli.

Medtem, tukaj je nekaj upočasnjenih posnetkov vodnih balonov, zelo vredno ogleda.