Internet drama

Internet je velik in je obširen, predvsem pa je nepredstavljivo ogromen. Danes si bomo ogledali zelo zanimiv del življenja na internetu - dramo. Zakaj pravzaprav obstaja in zakaj vraga je vsaj približno prenašana?

Niti približno se mi ne sanja, lahko pa povem kaj o njej. Veliko ljudi se zelo potopi v spletne skupnosti, kar je dobro, zelo dobro celo, ampak gre lahko malček predaleč. Na primer, ko ljudje za dalj časa odidejo in se potem vrnejo, navadno obelodanijo svojo vrnitev širši javnosti in skušajo povzročiti veliko pompa. To niti ni tako slabo, omogoči jim vpogled v stanje starih prijateljstev in jih prijetno požgečka globoko nekje, ko se jih kdo spomni ... vsekakor predvsem pozitivno.

Prav nadležni so v bistvu tisti, ki se odločijo javno oznaniti svoj odhod in skušajo to dejanje poveličevati. Skoraj kot "Poglejte me! Odhajam, ker vas ne maram, sedaj pa jokajte za mano in me prosite, da ostanem, čeprav pravim, da ne bom nikoli več pogledal teh strani ..." Prvič, zakaj bi rabil temo, ki je ne nameravaš nikoli več pogledati? Drugič, zakaj bi nas moralo skrbeti, da smo te izgubili? Očitno nas ne maraš in mi verjetno ne maramo tebe.

Forum, na katerega zadnje čase pogosto zahajam, se pravkar grize skozi nekaj podobnega. Nekdo je bil popolna baraba na IRC kanalu, ali pa so take vsaj govorice, in bilo je celo tako grozno, da je uboga admin-punčara izdavila, da sovraži IRC in jo opomnilo zakaj v bistvu sploh sovraži ljudi ... tja se več ne vrne. Ta osebek je bil banan, potem pa je priplesal na forum in oznanil, da zapušÄa forum za vekomaj in da je blokiral vsakogar na MSNju, ki je imel kaj veze s forumom. Bravo, super zate gospod oseba, zakaj že nam to govoriš? Smo razvajeno otroče kaj?

Na kratko, ne delaj internetne drame, ker potem izgledaš kot razvajen dvanajst letnik.