Internet drama
Internet je velik in je obširen, predvsem pa je nepredstavljivo ogromen. Danes si bomo ogledali zelo zanimiv del življenja na internetu - dramo. Zakaj pravzaprav obstaja in zakaj vraga je vsaj približno prenašana?
Niti približno se mi ne sanja, lahko pa povem kaj o njej. Veliko ljudi se zelo potopi v spletne skupnosti, kar je dobro, zelo dobro celo, ampak gre lahko malÄek predaleÄ. Na primer, ko ljudje za dalj Äasa odidejo in se potem vrnejo, navadno obelodanijo svojo vrnitev širši javnosti in skušajo povzroÄiti veliko pompa. To niti ni tako slabo, omogoÄi jim vpogled v stanje starih prijateljstev in jih prijetno požgeÄka globoko nekje, ko se jih kdo spomni ... vsekakor predvsem pozitivno.
Prav nadležni so v bistvu tisti, ki se odloÄijo javno oznaniti svoj odhod in skušajo to dejanje poveliÄevati. Skoraj kot "Poglejte me! Odhajam, ker vas ne maram, sedaj pa jokajte za mano in me prosite, da ostanem, Äeprav pravim, da ne bom nikoli veÄ pogledal teh strani ..." PrviÄ, zakaj bi rabil temo, ki je ne nameravaš nikoli veÄ pogledati? DrugiÄ, zakaj bi nas moralo skrbeti, da smo te izgubili? OÄitno nas ne maraš in mi verjetno ne maramo tebe.
Forum, na katerega zadnje Äase pogosto zahajam, se pravkar grize skozi nekaj podobnega. Nekdo je bil popolna baraba na IRC kanalu, ali pa so take vsaj govorice, in bilo je celo tako grozno, da je uboga admin-punÄara izdavila, da sovraži IRC in jo opomnilo zakaj v bistvu sploh sovraži ljudi ... tja se veÄ ne vrne. Ta osebek je bil banan, potem pa je priplesal na forum in oznanil, da zapušÄa forum za vekomaj in da je blokiral vsakogar na MSNju, ki je imel kaj veze s forumom. Bravo, super zate gospod oseba, zakaj že nam to govoriš? Smo razvajeno otroÄe kaj?
Na kratko, ne delaj internetne drame, ker potem izgledaš kot razvajen dvanajst letnik.