Jesen

Pred nekaj dnevi sem šel na sprehod čez jesenski grad z edinim namenom fotografiranja. Dolgo je že od kar sem se ukvarjal s čimerkoli podobnim umetniški fotografiji te branže in moram reči, da je še vedno zelo zabavno. Pogrešam pa fleksibilnost svojega starega Zenita, še postebno njegove sposobnosti slikanja čistih in ostrih slik v slabi svetlobi ... ne pa tako kot te moderni digitalci. Žalostno švohoten senzor je pokvaril vse preveč slik.

Od 140 posnetih slik jih je tu nekaj dovolj solidnih za prikaz.

100B3381.JPG

100B3501.JPG

100B3321.JPG

100B3610.JPG

100B3701.JPG

100B3551.JPG