Jesen
Pred nekaj dnevi sem šel na sprehod Äez jesenski grad z edinim namenom fotografiranja. Dolgo je že od kar sem se ukvarjal s Äimerkoli podobnim umetniški fotografiji te branže in moram reÄi, da je še vedno zelo zabavno. Pogrešam pa fleksibilnost svojega starega Zenita, še postebno njegove sposobnosti slikanja Äistih in ostrih slik v slabi svetlobi ... ne pa tako kot te moderni digitalci. Žalostno švohoten senzor je pokvaril vse preveÄ slik.
Od 140 posnetih slik jih je tu nekaj dovolj solidnih za prikaz.





