Nebesa so polna!

Ob vsakodnevnem opazovanju spleta sem slucajno zapazil, da so nebesa, normalnim ljudem poznana kot Nizka Zemljina Orbita, sedaj uradno polna in v velikih tezavah ce se okoli tega nic ne postori.

V drugih novicah, samo zato, ker navijam za Linux, je tu lepa razlaga zakaj je Linux boljsi.