Nov telefon
V petek sem nabavil nov telefon, ker je staremu postalo Äisto nemogoÄe zaupati. Nesramna reÄ se je namenila ugašati v trenutku, ko sem hotel dvigniti slušalko ...
Nova pridobitev je prijetni Sony Ericsson V630i s katerim sem, moram reÄi, zaenkrat zelo zadovoljen. PoÄne vse, kar potrebujem in veliko Äesar ne. OdliÄno je, da se zna pretvarjati, da je prenosni glasbeni predvajalnik, kar bo moÄno uredilo težave s prostorom v mojih žepih. Žalostno pa je, da sem moral zapraviti dodatnih 70€ samo za pridovbitev solidnih kompatibilnih slušalk in gigabitne spominske kartice.
Druga reÄ, ki me zelo moti, je prenos datotek. Ko telefon priklopiš na USB oznani, da se je zaÄel polniti. Zakaj, torej, je baterija moÄno odžrta, ko je prenos konÄan? In zakaj vraga mora biti prenos tako na hudiÄevo poÄasen? MogoÄe kdo sovraži linux?