Nov telefon

V petek sem nabavil nov telefon, ker je staremu postalo čisto nemogoče zaupati. Nesramna reč se je namenila ugašati v trenutku, ko sem hotel dvigniti slušalko ...

Nova pridobitev je prijetni Sony Ericsson V630i s katerim sem, moram reči, zaenkrat zelo zadovoljen. Počne vse, kar potrebujem in veliko česar ne. Odlično je, da se zna pretvarjati, da je prenosni glasbeni predvajalnik, kar bo močno uredilo težave s prostorom v mojih žepih. Žalostno pa je, da sem moral zapraviti dodatnih 70€ samo za pridovbitev solidnih kompatibilnih slušalk in gigabitne spominske kartice.

Druga reč, ki me zelo moti, je prenos datotek. Ko telefon priklopiš na USB oznani, da se je začel polniti. Zakaj, torej, je baterija močno odžrta, ko je prenos končan? In zakaj vraga mora biti prenos tako na hudičevo počasen? Mogoče kdo sovraži linux?