Opa

Včeraj, ko sem šel domov od pač nekje, sem ob cesti opazil dva modela, ki sta se pregovarjala prek manjšega avtotrka, bel Ford inu nek temen avto, če se prav spomnim, sem pomilsil nekaj v stilu, heh, nekje moje starosti. Ozrl sem se in se usral. Še pred letom dni bi si mislil, da sta velika starca, ker že imata avto in podobne stvari. A se res že tako staram ali kaj? To mora biti nekaj narobe...

Uglavnem, kljub temu, da sem kot kaže prestrašen starček, to, kot kaže, še ne pomeni, da sem kaj bolj moder inu ne len, saj sem dobrešenj del zadnjih dveh dni porabil s prebiranjem tegale arhiva. To seveda pomeni, da nisem risal stripa. Res je folk, niti ena sama črta stripa še ni narisana, kar neizbežno pomeni, da ne bo izšel v kratkem, kot bi lahko bilo pričakovati po prebiranju neke dotične izjave, ampak da bo izšel nihče ne ve kdaj. Res je, da bo e vedno ob pravem času, saj se bo v mesecu juniju, vendar kdaj v tem mesecu vam pa ne morem povedat.