Pesem in ples

Ob vcerajsnji vrnitvi v svoje domovanje in preverjanju myspace, kar se verjeli ali ne obcasno pripeti, me je pozdravilo sporocilo enega Lionel Lodge. Ponujal je svojo novo pesem o Monku vsem ljubiteljem zastonj, se pravi komurkoli. Pesmi sicer se nisem uspel prisluhniti, ampak se mi zdi zelo prijazna gesta, da v sodobnem svetu nekdo ponudi nekaj takega kot glasba zastonj, pa ceprav iz cisto promocijskih namenov.

Stvar, ki pa trenutno grize moje zivce, je solsko popolno pomanjkanje zanimanja za ucence, ki bi morebiti potrebovali tipkovnico za pravo hitro tipkanje in jih ne zanima smrtonosni valcek ob vsakem pritisku na tipko.