Prvi teden
Pa smo tam, prvega tedna študentskega življenja je prav zares konec in takoj lahko vidim, da se bo treba na marsikaj navadit in marsikaj popolnoma pozabit. Pouk ni veÄ obvezen in ne dogaja se veÄ v striktnem delu dneva ampak je postavljen v najbolj nadležen Äas. Ponavadi lepo nekam na sredo tako da ne prej ne potem ne moreš kaj veliko doseÄi in postoriti.
Organizirati dovolj dela na teden in hoditi na veÄino predavanj bo terjalo kar nekaj žongliranja dokler ne najdem pravem rešitve in ureditve dneva. Sploh Äe pomislimo, da moram vsak dan še poskrbeti, da ostanem zdrav in v formi. Na sreÄo je noÄ dovolj dolga, da priskrbi Äas za delo na šolskih stvareh in osebnih projektih. Vsaj to.
Pred nekaj dnevi, v Äetrtek, Äe se ne motim, je v moj poštni nabiralnik prispela moja lastna zastonj kopija Steampunk Magazine in moram reÄi, da je prav poseben obÄutek prviÄ v življenju dobiti zastonj revijo, ker vsebuje tvoje pisanje. Na žalost je še nisem imel Äasa prebrati, tako da o njej ne morem povedati veliko, ampak Äe sklepamo po prejšnjih številkah je prav odliÄna. Se pa zdi, da se iz številke v številko redi.