Prvi teden

Pa smo tam, prvega tedna študentskega življenja je prav zares konec in takoj lahko vidim, da se bo treba na marsikaj navadit in marsikaj popolnoma pozabit. Pouk ni več obvezen in ne dogaja se več v striktnem delu dneva ampak je postavljen v najbolj nadležen čas. Ponavadi lepo nekam na sredo tako da ne prej ne potem ne moreš kaj veliko doseči in postoriti.

Organizirati dovolj dela na teden in hoditi na večino predavanj bo terjalo kar nekaj žongliranja dokler ne najdem pravem rešitve in ureditve dneva. Sploh če pomislimo, da moram vsak dan še poskrbeti, da ostanem zdrav in v formi. Na srečo je noč dovolj dolga, da priskrbi čas za delo na šolskih stvareh in osebnih projektih. Vsaj to.

Pred nekaj dnevi, v četrtek, če se ne motim, je v moj poštni nabiralnik prispela moja lastna zastonj kopija Steampunk Magazine in moram reči, da je prav poseben občutek prvič v življenju dobiti zastonj revijo, ker vsebuje tvoje pisanje. Na žalost je še nisem imel časa prebrati, tako da o njej ne morem povedati veliko, ampak če sklepamo po prejšnjih številkah je prav odlična. Se pa zdi, da se iz številke v številko redi.