Pwnage?

Danes sem si ogledal novo epizodo Pure Pwnage. Bila je to prva v novi sezoni in bi bil popolnoma spregledal njen obstoj, če bi e bilo za prijazen opomnik v obliki "bulletina" na myspace od samega The Pwnererja. Res je, dodal sem ga med prijatelje na myspace, kaj čemo.

Epizoda je bila dokaj zabavna in moram reči, da se je oddaja (?) močno poboljšala. Kot kaže uporabljajo boljšo opremo, kar malček dvigne kvaliteto slike inu zvoka. Zgleda tudi, da se je Kyle nekaj naučil v šoli, saj kvaliteta kadrov deluje bolje. Ali pa sem pač bil od serije oddaljen predolgo.

Kar pa je res graje vedno, pa je dejstvo, da novih epizod več ni možno dolnaložiti s strežnika mapak smo jih primorani gledati v streamu naravnost v "priročen" flash predvajalnik, ki se vsede v samo stran. Čeprav je to popolnoma v redu za kak youtube, je neprimerno za celotno serijo. Flash za seboj potegne vse preveliko porabo RAM-a inu CPU-ja, kar v svojem jedru niti ni pretirano slabo, vendar pa se mi zdi neprimerno, da moram gledanje uboge nanizanke psovetiti celotno računalo.