Pwnage?
Danes sem si ogledal novo epizodo Pure Pwnage. Bila je to prva v novi sezoni in bi bil popolnoma spregledal njen obstoj, Äe bi e bilo za prijazen opomnik v obliki "bulletina" na myspace od samega The Pwnererja. Res je, dodal sem ga med prijatelje na myspace, kaj Äemo.
Epizoda je bila dokaj zabavna in moram reÄi, da se je oddaja (?) moÄno poboljšala. Kot kaže uporabljajo boljšo opremo, kar malÄek dvigne kvaliteto slike inu zvoka. Zgleda tudi, da se je Kyle nekaj nauÄil v šoli, saj kvaliteta kadrov deluje bolje. Ali pa sem paÄ bil od serije oddaljen predolgo.
Kar pa je res graje vedno, pa je dejstvo, da novih epizod veÄ ni možno dolnaložiti s strežnika mapak smo jih primorani gledati v streamu naravnost v "priroÄen" flash predvajalnik, ki se vsede v samo stran. ÄŒeprav je to popolnoma v redu za kak youtube, je neprimerno za celotno serijo. Flash za seboj potegne vse preveliko porabo RAM-a inu CPU-ja, kar v svojem jedru niti ni pretirano slabo, vendar pa se mi zdi neprimerno, da moram gledanje uboge nanizanke psovetiti celotno raÄunalo.