Spanje

Spanje... je bedno. Res je, da ga telo potrebuje in očitno tudi mentalna vsebina možgan, vsaj glede na znanost, ki naj bi v tem času bila tista ta-pametna.

Ampak lahko ste gotovi, da takoj, ko doživite več spanca kot kolikor ste navajeni pride do marsikaterega problema. Tako na primer je dan kar naenkrat čarobno krajši in ne morete opraviti vsega, kar je potrebno, tak spanec vas tudi pusti povsem zaspane, zmatrane in drugače narobe.

Vse to dobi piko na i, ko v trenutku usedanja na kolo za odhod v službo prične deževati potem pa morate neznansko dolgo čakati na avtobus, vse skupaj začinjeno z vrnitvijo do kolesa, ki je bilo očitno ukradeno... jupi.

V glavnem... spanje je bedno.