Srednjeveškost
V soboto sem šel na precej zabavno srednjeveško prireditev v ŽiÄki Kartuziji. NastopajoÄi so se dobro odrezali in so uspeli zadržati zabavnost kljub temu, da so isti, kot na veÄini drugih podobnih prireditev, ki sem jih obiskal ... poznavanje igralcev v bistvu prinese nek nov zanimi aspekt vsemu skupaj.
Najbolj zanimivo se mi je zdelo, da prireditev ni bila viteški turnir, kot so ponavadi, ampak predstavitev srednjega veka v svoji bolj pravšnji luÄi. Najboljše so bile perice, ki so bile izjemno življenjske in jih ne bi bilo težko zamenjati za prave. Nastopal je tudi nekakšen vaški norÄek, ki je imel dve kaÄi in je z njima in svojimi neumnostmi zabaval obiskovalce kljub svojemu popolnoma pedofilskemu izgledu ... mogoÄe igralec ni dobro premislil te vloge.
Naredil sem veliko fotografij, 540 Äe smo natanÄni, od katerih jih je 168 preživelo prvi krog izbiranja in le 38 drugi krog, se pravi so dokaj solidne fotografije ... najboljše (Äeprav so nekater grozno neizostrene ampak je motiv dovolj dobro uspel) si sledijo spodaj.











