Sveto govno

Danes bolj kratek blog, ker se mi, po pravici povedano, ne ljubi, ker me iz nekega razloga boli hrbet ... neumne uteži ... No v glavnem, v majhnih urah današnjega jutra je bila v divjino spušÄena nova stran stripa. Mogoče malček pozno, za las ... samo tri mesece. Prav tako pa nove strani ne bo še vsaj do oktobra.